Kosmetické ošetření

Pro své klientky nejčastěji využívám kosmetické ošetření od značek Payot a Pevonia Botanica. Jedná se o tu nejlepší kosmetiku, kterou jsem Vám schopna nabídnout.

Kosmetika Payot

Francouzská luxusní kosmetika s dlouholetou tradicí, kterou v roce 1925 založila lékařka Nadia Grégoria Payot. Jako lékařka hledala Nadia Payot výrobky, které poskytují viditelné výsledky a jsou citlivé k pokožce.

Život jí také změnilo setkání se známou primabalerínou Annou Pavlovou.

Ohromená rozdílem mezi mladistvím vzhledem těla tanečnice a viditelnými známkami stárnutí v obličeji, vytvořila Dr. Payot základní výrobky v péči o pleť a obličejou gymnastiku.

Krásná a zdravá pleť odráží výraz Vašeho obličeje. Pleť je vystavovaná nepříznivým vlivům životního prostředí, proto potřebuje pravidelnou péči a rozmazlování. Je potřeba přizpůsobovat péči o pleť a kosmetické rituály jednotlivým obdobím.

Nabízím tato ošetření Payot

Kosmetika Pevonia Botanica

Název Pevonia, pochází z latinského názvu PAEONIA (pivoňka), odvozeného od jména řeckých bohů Paeona. Jeho úspěšná dráha začala podle pověstí díky léčivým účinkům „růže bez trnů“, jak se pivoňkám někdy říkalo. Krása i léčivé účinky této květiny byly vyhrazeny pouze členům vládnoucích rodin.

Kosmetika Pevonia Botanica

Všechny přípravky vznikají z ingrediencí, které pocházejí přímo z moře, rostlin a minerálů. Účinek všech přísad je umocněn zpracováním, které využívá nejmodernější vědecké a technické poznatky. Výsledek jsou unikátní produkty, které přináší viditelné výsledky.

Značka Pevonia je již 20 let předním dodavatelem přírodní kosmetiky pro péči o pleť a tělo do vyhlášených salonů i pro profesionály poskytující kosmetické služby po celém světě. Kosmetika je číslem jedna ve spa a wellnes ve Spojených státech.

Výrobky Pevonia Botanica jsou bez parabenů, parafínu, lanolínu a alkoholu. Neobsahují konzervační a syntetické látky, barviva nebo ropné produkty. V žádné formě kosmetika Pevonia není testována na zvířatech a používá plně recyklovatelné a kompletně biologicky odbouratelné balení.

Nabízím tato ošetření Pevonia Botanica

Nahoru